TERAPEUCI PSYCHODYNAMICZNI, BEHAWIORALNO-POZNAWCZY, SYSTEMOWI

Pacjenci naszego Centrum Pomocy Psychologicznej, Psychoterapeutycznej i Coachingu korzystają z pomocy w naszym ośrodku od 2004 roku. Spokojny i przyjazny klimat gabinetów sprzyja prowadzonej w centrum terapii.

Współpracujemy z   lekarzami  psychiatrami, psychologiem klinicznym, psychoterapeutami psychodymnamicznymi i behawioralno-poznawczymi, specjalistą psychoterapii uzależnień w ramach prowadzonych przez nich gabinetów prywatnych.

Pracujemy metodami o udowodnionej skuteczności naukowej - prowadzimy terapię metodą  psychodynamiczną , systemową, behawioralno-poznawczą. Nasza praca objęta jest  stałym nadzorem superwizyjnym.

ZAPRASZAM !

Joanna Kurzątkowska - Serotiuk - dyrektor Centrum TAM,  dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, w trakcie procesu certyfikacji w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Mediator, absolwentka studiów podyplomowych Mediator w Standardzie Magnus, ukończyła szkolenie Coachingu prowokatywnego, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego, Podstawy Terapii Psychodynamicznej.  Pracuje pod nadzorem superwizora. Realizator Ogólnopolskiego  programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. Ukończone szkolenie terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń osób dorosłych, a także szkolenie w zakresie uzależnień behawioralnych.